Synology HDD HAT5300-4T (4 TB, SATA 6 Gb/s)
Značka: Synology
Synology HDD HAT5300-4T (4 TB, SATA 6 Gb/s)
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):256
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 4711174724635 |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 4000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON ADSA-M2C, USB-C 3.2 Gen 2 - 2x M.2 NVMe SSD CLONE MASTER dokovací stanice Axagon
Na sklade
(2 ks)
€80,67 bez DPH
€99,22
ASUS Hyper M.2 x16 Gen5 Card (PCIe 5.0/4.0) - rozširujúca karta pre 4x M.2 SSD 90MC0CY0-M0EAY0 Asus
Na sklade
(4 ks)
€60,84 bez DPH
€74,83
AXAGON EE25-SLC, USB-C 3.2 Gen 1 - SATA 6G 2.5'' SLIDE box, bezšroubkový, černý Axagon
Na sklade
(5 ks)
€8 bez DPH
€9,84
AXAGON PCEM2-S, PCIe x16 - M.2 NVMe M-key slot adaptér, kovový kryt pro pasivní chlazení Axagon
Na sklade
(1 ks)
€10,55 bez DPH
€12,98
CONNECT IT AluSafe externí box pro SSD disky M.2 NVMe, 10 Gbps, USB-C, ANTRACITOVÝ CEE-7050-AN Connect IT
Na sklade
(2 ks)
€18,79 bez DPH
€23,11
Predajňa ZV
AXAGON EEM2-SG2, USB-C 3.2 Gen 2 - M.2 NVMe & SATA SSD kovový RAW box, bezšroubkový Axagon
Na sklade
(5 ks)
€19,31 bez DPH
€23,75
AKASA USB 3.2 Gen 2 ext. rámček pre M.2 SSD Alu AK-ENU3M2-05 Akasa
Na sklade
(12 ks)
€15,49 bez DPH
€19,05
Podobné produkty
WD Purple/18TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R WD181PURP Western Digital
Na sklade
(11 ks)
€620,98 bez DPH
€763,81
SEAGATE HDD SKYHAWK (SURVEILLANCE) 4TB SATAIII/600 5400RPM, 256MB cache, CMR 24x7 ST4000VX016 Seagate
Na sklade
(20 ks)
€133,66 bez DPH
€164,40
WD Red Pro 3,5" HDD 14TB NAS 7200RPM 512MB SATA III 6Gb/s WD142KFGX Western Digital
Na sklade
(8 ks)
€554,55 bez DPH
€682,10
WD GOLD WD221KRYZ 22TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise Western Digital
Na sklade
(2 ks)
€739,59 bez DPH
€909,70
