TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert. TP-link

Dostupnosť Na sklade (8 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: MC100CM
€29,50 / ks €24,58 bez DPH
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert. TP-link
Média konvertor sítě Fast Ethernet
MC100CM
Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basic Function Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Extends fiber distance up to 2km
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Ports 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Multi-mode Fiber
LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External power supply
Max Power Consumption 2.5W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Dodatočné parametre

Kategória: PoE, Media konvertory
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.46 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

TP-Link TL-POE160S Gigabitový PoE+ injektor, 802.3af/at, 30W TL-POE160S_old TP-link Kód: TL-POE160S_OLD
Ubiquiti POE-48 (48V,0.5A,24W)vč. napáj. kab. bílý POE-48-24W-WH Kód: POE-48-24W-WH
Planet VC-231, Eth. Konvertor VDSL2, 100Mbit, master/slave, RJ-11
€89,08 bez DPH
€106,90
Kód: VC-231
Ubiquiti UniFi PoE++ Adapter (60W, PoE++) U-PoE++
€25,89 bez DPH
€31,07
Kód: U-POE--
TP-Link TL-PoE10R PoE 802.3af Splitter TP-link
€10,88 bez DPH
€13,06
Kód: POE10R
Pasivni POE MaxLink AFA-1 univerzální set
€2,05 bez DPH
€2,46
Kód: AFA-1
POE injektor aktivní/pasivní - 16x 1 Gb/s, stíněný panel, 802.3af/at INJ-PAN16-GB OEM Kód: INJ-PAN16-GB
Planet POE-162S, PoE splitter IEEE 802.3at, 12V/24V Kód: POE-162S