TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter TP-link

Dostupnosť Na sklade (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: MC200CM
€33,66 / ks €28,05 bez DPH
TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter TP-link
Gigabitový média konvertor sítě Ethernet
MC200CM
Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX
Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX
Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Basic Function Extends fiber distance up to 0.55km using 50/125um fiber
Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber
Ports 1 1000M SC/UPC port
1 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 850nm
Network Media 1000BASE-SX Multi-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100 STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, ethernet port, Link/Act status
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.66W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Dodatočné parametre

Kategória: PoE, Media konvertory
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.46 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Planet VC-234, Eth. Konvertor VDSL2, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45 Kód: VC-234
UBNT POE-54V-80W, GB PoE Injektor,54V/1.5A 80W Ubiquiti
€25,41 bez DPH
€30,49
Kód: POE-54V-80W
POE injektor aktivní/pasivní - 16x 1 Gb/s, stíněný panel, 802.3af/at INJ-PAN16-GB OEM Kód: INJ-PAN16-GB
PoE Ubiquiti POE-24 (24V, 1A, 24W) vč. napáj. kab. POE-24-24W
€11,47 bez DPH
€13,76
Kód: POE-24-24W
TP-Link TL-PoE150S PoE 802.3af Injector TP-link
€14,50 bez DPH
€17,40
Kód: TL-POE150S
Mikrotik napáj.adapt.24V 1A pro RouterBOARD,Alix GM-2410 MikroTik
€6,60 bez DPH
€7,92
Kód: GM-2410
Planet HPOE-460 PoE injektor, 4x 10/100/1000, PoE 30W, 802.3at, 120W Kód: HPOE-460
PremiumCord Adaptér USB 3.1 Typ-C male na VGA female,zasunovací kabel a kroužek na klíče ku31vga06 Kód: KU31VGA06