TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km TP-link

Dostupnosť Na sklade (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: TL-FC111A-20
€16,91 / ks €14,09 bez DPH
TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km TP-link
TL-FC111A-20

10/100 Mbps WDM Media Converter

Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards

Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode

Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber

Extends fiber distance up to 20km



NETWORK

Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u

ENVIRONMENT

Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)

Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)

Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing

Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing

HARDWARE FEATURES

Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (?100 m)

Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A

LED PWR, Link/Act

Dimensions ( W x D x H ) 94.5*73*27 mm

Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX

ANTENNA

Connector Type 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack

MEDIA CONVERTER & MODULE

Fiber Type 9/125 µm single-mode fber (?20 km)

Dodatočné parametre

Kategória: PoE, Media konvertory
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.19 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Planet POE-E201 PoE ethernet extender, IEEE802.3at, 26 W, Gigabit Kód: POE-E201
Planet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at Kód: GTP-805A
Injektor POE panel pasívny, gigabitový - 4 porty, tienený INJ-PAN4-GB Triton
€15,11 bez DPH
€18,13
Kód: INJ-PAN4-GB
Modulárny gigabitový konvertor Planet GT-805A 10/100/1000BaseT/SX
€45,27 bez DPH
€54,32
Kód: GT-805A
POE injektor aktivní - 24x 1Gb/s, stíněný, svorkovnice, 802.3af/at INJ-PAN24-GB-AF-AT OEM Kód: INJ-PAN24-GB-AF-AT
PremiumCord Adaptér USB 3.1 Type-C male na VGA female + 3x USB 3.0, aluminum ku31vga05 Kód: KU31VGA05
PoE UBNT POE-48 (48V,0.5A,24W)vč. napáj. kab. POE-48-24W Ubiquiti
€11,52 bez DPH
€13,82
Kód: POE-48-24W