TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m MM Module TP-link

Dostupnosť Na sklade (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: TL-SM311LM
€14,76 / ks €12,30 bez DPH
TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m MM Module TP-link
Modul MiniGBIC
TL-SM311LM
Multirežimový modul MiniGBIC
Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,
TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 850nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Multi-mode Fiber
Fiber Type 50/125µm or 62.5/125µm Multi-mode
Max. Cable Length 550m
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné príslušenstvo PP
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kábel ATEN KVM k CS-1732,1734,1754,1758 USB, 2 m 2L-5303U PremiumCord
€15,91 bez DPH
€19,09
Kód: 2L-5303U
Ubiquiti UACC-Rack-Panel-Vented-1U - Rack Mount OCD Panel - 1U zaslepovací panel, větrání Kód: UACC-RACK-PANEL-VENTED-1U
Ubiquiti UACC-Rack-Panel-Patch-Blank-24 - 24-port neosazený Patch Panel
€28,48 bez DPH
€34,18
Kód: UACC-RACK-PANEL-PATCH-BLANK-24
W-Star Endoskopická kamera WSP130 sonda 8mm, délka 10m, LCD 1080P HD WSP130-8-10 Kód: WSP130-8-10
W-Star Endoskopická kamera LEP100-5 sonda 8mm, 1080P HD LCD 2,4'' kabel 5m polotvrdý Kód: LEP100-5
ATEN 2-portový HDMI KVM USB2.0 mini, audio, 1.2m káble, DO CS-692
€62,46 bez DPH
€74,95
Kód: CS-692
W-star WIFI endoskop WEF1505m, 5m měkký kabel UHD 1200P, 8mm, iOS, adroid, PC W-Star Kód: WEF1505M
Konektor F pre koaxiálny kábel s priemerom 7 mm, balenie 100 ks F-7mm-100 Belden
€13,73 bez DPH
€16,48
Kód: F-7MM-100