WD Blue/2TB/HDD/3.5"/SATA/5400 RPM/2R WD20EARZ Western Digital
Model: WD Blue
Provedení: 3,5” HDD
Určeno pro: Desktop
Kapacita: 2 TB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Otáčky (rpm): 5400 rpm
Buffer u HDD (MB): 256 MB
Rozměry: 101.6 x 26.1 x 147 mm
Záruka: 2 roky
Provedení: 3,5” HDD
Určeno pro: Desktop
Kapacita: 2 TB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Otáčky (rpm): 5400 rpm
Buffer u HDD (MB): 256 MB
Rozměry: 101.6 x 26.1 x 147 mm
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 0718037900667 |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Otáčky (pevné disky): | 0 |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Kapacita (pevné disky): | 2 TB |
| Rozmer (pevné disky): | 3,5" |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
