WD GOLD WD103KRYZ 10TB SATA/ III, 256MB cache 7200 ot., CMR, Western Digital
Model: WD Gold
Provedení: Interní HDD
Kapacita: 10 TB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Otáčky disku: 7200rpm
Velikost vyrovnávací paměťi: 512 MB
Rozměry: 101 x 26 x 147 mm (Š x V x H)
Záruka: 5 let
Provedení: Interní HDD
Kapacita: 10 TB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Otáčky disku: 7200rpm
Velikost vyrovnávací paměťi: 512 MB
Rozměry: 101 x 26 x 147 mm (Š x V x H)
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 0718037901428 |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Kapacita (pevné disky): | 10 TB |
| Otáčky (pevné disky): | 7 200 ot/min |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Rozmer (pevné disky): | 3,5" |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
