WD Red Plus/4TB/HDD/3.5''/SATA/5400 RPM/Červená/3R WD40EFPX Western Digital
Značka: Western Digital
WD RED PLUS NAS WD40EFPX 4TB, SATA III 3.5", 256MB 5400RPM, 180MB/s, CMR Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | WD40EFPX |
| Použitie diskov: | pre NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 4000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 5400 |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON RHD-225, kovový rámeček pro 2x 2.5'' HDD/SSD do 3.5'' pozice, montáž ventilátoru Axagon
Na sklade
(7 ks)
€4,32 bez DPH
€5,31
Predajňa ZV
Patriot TXD externí box USB 3.2 M.2 Gen2 NVMe SSD PV810UPNGM
Na sklade
(1 ks)
€11,44 bez DPH
€14,07
AKASA USB 3.1 Gen 2 ext. slim rámček pre M.2 SSD AK-ENU3M2-03 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€33,52 bez DPH
€41,23
GEMBIRD EE2-U3S9-6 Box pro HDD/SSD 2,5" SATA – USB 3.0, 9,5 mm, průhledný plast Gembird
Na sklade
(2 ks)
€7,71 bez DPH
€9,48
DeLock konvertor IDE 40pin na SATA nebo SATA na IDE 40 pin 61635
Na sklade
(2 ks)
€11,31 bez DPH
€13,91
Podobné produkty
WD RED Pro NAS WD121KFBX 12TB SATAIII/600 256MB cache, 240 MB/s, CMR WD122KFBX Western Digital
Vypredané
€421,63 bez DPH
€518,60
Seagate IronWolf/12 TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/3R ST12000VN0008
Na sklade
(5 ks)
€385,61 bez DPH
€474,30
Pevný disk SEAGATE IRONWOLF (NAS) 8 TB SATAIII/600, 7200 otáčok za minútu, 256 MB vyrovnávacia pamäť ST8000VN004 Seagate
Na sklade
(20 ks)
€218,54 bez DPH
€268,80
Dell HDD 12TB 7.2K SATA 12Gb 3.5'' HotPlug 401-ABHY
Na sklade
(1 ks)
€883,50 bez DPH
€1 086,71
