WD GOLD WD121KRYZ 12TB SATA/ 6Gb/s 256MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise WD122KRYZ Western Digital
Pevné disky WD Gold mají až desetkrát vyšší kapacitu zatížení než disky pro stolní počítače a využívají pokročilou technologii, která poskytuje v odvětví jedinečnou spolehlivost, kapacitu, spotřebu energie a výkon. Pevné disky WD Gold jsou navržené pro množství aplikací pro datová centra a jsou perfektní pro servery s vysokou dostupností a pole úložišť vyžadující nejrobustnější úložná zařízení s nepřetržitou prémiovou zákaznickou podporou.
Celá řada kapacit Nearline
Pevné disky WD Gold nabízejí kapacity vyžadované v těch nejnáročnějších prostředích datových center, od serverů na vstupní úrovni až ke špičkovým systémům podnikových úložišť.
Vysoká pracovní zátěž
Pevné disky WD Gold jsou navrženy tak, aby zvládly pracovní zatížení až 550 TB ročně (což je jedna z nejvyšších schopností pracovní zátěže ze všech 3,5palcových pevných disků), a poskytuje tudíž výkon i spolehlivost v každém prostředí datového centra.
Vysoká úroveň spolehlivosti
Pevné disky WD Gold s až 2,5 miliony hodin MTBF poskytují jednu z nejvyšších úrovní odolnosti a spolehlivosti pro nepřetržitý provoz v těch nejnáročnějších prostředích úložišť.
Tecgnické parametry
Provedení disku: Interní
Rozměr disku: 3.5"
Rychlost SATA: SATA III
Kapacita: 12 TB
Otáčky: 7 200 rpm
Záruka: 5 let
Celá řada kapacit Nearline
Pevné disky WD Gold nabízejí kapacity vyžadované v těch nejnáročnějších prostředích datových center, od serverů na vstupní úrovni až ke špičkovým systémům podnikových úložišť.
Vysoká pracovní zátěž
Pevné disky WD Gold jsou navrženy tak, aby zvládly pracovní zatížení až 550 TB ročně (což je jedna z nejvyšších schopností pracovní zátěže ze všech 3,5palcových pevných disků), a poskytuje tudíž výkon i spolehlivost v každém prostředí datového centra.
Vysoká úroveň spolehlivosti
Pevné disky WD Gold s až 2,5 miliony hodin MTBF poskytují jednu z nejvyšších úrovní odolnosti a spolehlivosti pro nepřetržitý provoz v těch nejnáročnějších prostředích úložišť.
Tecgnické parametry
Provedení disku: Interní
Rozměr disku: 3.5"
Rychlost SATA: SATA III
Kapacita: 12 TB
Otáčky: 7 200 rpm
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 718037901442 |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Otáčky (pevné disky): | 7 200 ot/min |
| Rozmer (pevné disky): | 3,5" |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Kapacita (pevné disky): | 12 TB |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
