WD PURPLE PRO WD8001PURP 8TB SATA/600 256MB cache, 245 MB/s, CMR WD8002PURP Western Digital
WD PURPLE PRO WD8001PURP 8TB SATA/600 256MB cache, 245 MB/s, CMR WD8002PURP Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 718037896748 |
| Použitie diskov: | pre PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 8000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
