WD PURPLE WD34PURZ 3TB, SATA III 3.5", 128MB, 180MB/s, Low Noise, CMR Western Digital
WD PURPLE WD34PURZ 3TB, SATA III 3.5", 128MB, 180MB/s, Low Noise, CMR Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):128
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):128
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 718037905730 |
| Použitie diskov: | pre PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 3000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 128 |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
