WD RED Pro NAS WD121KFBX 12TB SATAIII/600 256MB cache, 240 MB/s, CMR WD122KFBX Western Digital
Disky WD Red Pro díky své konstrukci zvládají vysoce intenzivní zátěž ve víceuživatelském prostředí komerčních a podnikových úložišť NAS s nepřetržitým provozem. Disky WD Red Pro poskytují výkon, škálovatelnost a spolehlivost, jaké firmy vyžadují k ukládání, sdílení a spolupráci na velkých objemech dat v systémech NAS s více pozicemi optimalizovaných pro pole RAID.
Model: WD Red Pro
Provedení: Interní HDD
Kapacita: 12 TB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Přenosová rychlost 267MB/s
Otáčky disku: 7200rpm
Velikost vyrovnávací paměťi: 512 MB
Rozměry: 101 x 26 x 147 mm (Š x V x H )
Záruka: 5 let
Model: WD Red Pro
Provedení: Interní HDD
Kapacita: 12 TB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Přenosová rychlost 267MB/s
Otáčky disku: 7200rpm
Velikost vyrovnávací paměťi: 512 MB
Rozměry: 101 x 26 x 147 mm (Š x V x H )
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 718037901282 |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Otáčky (pevné disky): | 7 200 ot/min |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Kapacita (pevné disky): | 12 TB |
| Rozmer (pevné disky): | 3,5" |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
