WD RED Pro NAS WD240KFGX 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 285MB/s, CMR Western Digital
Značka: Western Digital
WD RED Pro NAS WD240KFGX 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 285MB/s, CMR Western Digital
Značka: Western Digital
WD RED Pro NAS WD240KFGX 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 285MB/s, CMR Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 8100636 |
| Použitie diskov: | pre NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 24000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON EEM2-UG2, USB-C 3.2 Gen 2 - M.2 NVMe SSD kovový box, délka 42 až 80 mm Axagon
Na sklade
(14 ks)
€15,63 bez DPH
€19,22
AXAGON ADSA-D25, USB 3.2 Gen 1 - 2x SATA 6G 2.5'' SSD/HDD CLONE MINI dokovací stanice Axagon
Na sklade
(1 ks)
€18,29 bez DPH
€22,50
AXAGON EE35-GTR, USB-C 5Gbps - SATA 6G 3.5" RIBBED box, černý Axagon
Na sklade
(4 ks)
€21,52 bez DPH
€26,47
ACUTAKE ACU-DarkHDDCooler - chladič HDD ACU-DARKHDDCOOLER 1 Acutake
Na sklade
(11 ks)
€6,91 bez DPH
€8,50
ADATA EX500 externí box pro HDD/SSD 2,5'' AEX500U3-CRD
Na sklade
(20 ks)
€8,07 bez DPH
€9,93
ASUS TUF GAMING A2 SSD NVME case, USB3.2 Gen 2X1, M.2 NVMe SSD kovový box, černá 90DD02X0-M09000 Asus
Na sklade
(4 ks)
€43,54 bez DPH
€53,55
AKASA USB 3.1 Gen 2 ext. slim rámček pre M.2 SSD AK-ENU3M2-03 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€33,27 bez DPH
€40,92
Delock Montážní sada 31 kusů pro M.2 SSD / Modul 18288 DeLock
Na sklade
(79 ks)
€5,47 bez DPH
€6,73
ARCTIC HC01-TC (Hard drive cooler) PCACO-HC00100-GB Arctic Cooling
Na sklade
(3 ks)
€9,18 bez DPH
€11,29
Podobné produkty
Synology HAT5300/16TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R HAT5300-16T
Na sklade
(20 ks)
€806,18 bez DPH
€991,60
WD PURPLE WD34PURZ 3TB, SATA III 3.5", 128MB, 180MB/s, Low Noise, CMR Western Digital
Na sklade
(24 ks)
€146,75 bez DPH
€180,50
WD RED PLUS NAS WD20EFZX 2TB SATA/600 128MB cache 175 MB/s CMR WD20EFPX Western Digital
Na sklade
(14 ks)
€194,23 bez DPH
€238,90
WD PURPLE WD11PURZ 1TB, SATA III 3.5", 64MB 5400RPM, 110MB/s, Low Noise, CMR Western Digital
Na sklade
(17 ks)
€127,80 bez DPH
€157,19
