WD RED Pro NAS WD8005FFBX 8TB SATAIII/600, 512MB cache, CMR Western Digital
Značka: Western Digital
WD RED Pro NAS WD8005FFBX 8TB, SATA III 3.5", 256MB 7200RPM, 235MB/s, CMR Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 718037902838 |
| Použitie diskov: | pre NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 8000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON EE25-XA6C, USB-C 5Gbps - SATA 6G, 2.5" kovový ALINE box Axagon
Na sklade
(10 ks)
€9,84 bez DPH
€12,10
i-tec MYSAFE Easy 2,5'' USB 3.0 White MYSAFEU314 I-Tec
Na sklade
(13 ks)
€7,67 bez DPH
€9,43
AXAGON EEM2-GTS2, 10Gbps USB-C - M.2 NVMe & SATA SSD kovový THIN box, bezskrutkový Axagon
Na sklade
(3 ks)
€21,50 bez DPH
€26,45
AXAGON EE25-A6M, USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G 2.5'' kovový RAW box, bezšroubkový Axagon
Na sklade
(10 ks)
€8,48 bez DPH
€10,43
Delock Vnitřní zásobník mobilní přihrádky na 1 x SSD M.2 NMVe pro mobilní přihrádku 47028 47037 DeLock
Na sklade
(2 ks)
€24,30 bez DPH
€29,89
Dokovací stanice pro HDD 2,5''/3,5'' USB 3.0 Natec Kangaroo, včetně napájecího adaptéru NSD-0954
Na sklade
(1 ks)
€20,43 bez DPH
€25,13
Transcend StoreJet 25CK3 externí rámeček pro 2.5" HDD/SSD, SATA III, USB 3.0, gumové pouzdro, šedý TS0GSJ25CK3
Na sklade
(9 ks)
€12,87 bez DPH
€15,83
Externý box AKASA pre M.2 SSD SATA II, III, USB 3.1 Gen1 Micro-B, (podporuje 2230, 2242, 2260 a 2280), hliník, čierna AK-ENU3M2-BK Akasa
Na sklade
(9 ks)
€14,17 bez DPH
€17,43
Kingston bracket - redukcia 2.5'' na 3.5'' HDD SNA-BR2-35
Na sklade
(3 ks)
€6,80 bez DPH
€8,36
Podobné produkty
SEAGATE HDD SKYHAWK AI - 10TB SATAIII 7200RPM, 256MB cache so senzorom R/V ST10000VE001 Seagate
Na sklade
(10 ks)
€316,10 bez DPH
€388,80
WD PURPLE PRO WD8001PURP 8TB SATA/600 256MB cache, 245 MB/s, CMR WD8002PURP Western Digital
Na sklade
(13 ks)
€295,20 bez DPH
€363,10
