2-Power 8GB PC4-17000S 2133MHz DDR4 CL15 Non-ECC SoDIMM 2Rx8 (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5503A
Značka: 2-POWER
2-Power 8GB PC4-17000S 2133MHz DDR4 CL15 Non-ECC SoDIMM 2Rx8 (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5503A
Značka: 2-POWER
Typ paměťové karty
soDIMM , Memory module used in laptops
Kapacita paměti
8GB
Vaha
10 g
Rozmery
70 mm x 30 mm x 4 mm
Tvar
Rectangular
Tvar paměťové jednotky
SODIMM
Architektura paměti
Unbuffered, Non-ECC
Frekvence paměti
2133 MHz
Rozhraní paměti
DDR4
Celková kapacita sady
8 GB
Počet modulů v sadě
1 x 8 GB
CAS Latence
15
Rank paměti
Dual Rank
soDIMM , Memory module used in laptops
Kapacita paměti
8GB
Vaha
10 g
Rozmery
70 mm x 30 mm x 4 mm
Tvar
Rectangular
Tvar paměťové jednotky
SODIMM
Architektura paměti
Unbuffered, Non-ECC
Frekvence paměti
2133 MHz
Rozhraní paměti
DDR4
Celková kapacita sady
8 GB
Počet modulů v sadě
1 x 8 GB
CAS Latence
15
Rank paměti
Dual Rank
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre NB |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 5055190169766 |
| Kapacita pamäte: | 8 GB |
| Pre PC/NTB (pamäte): | Notebook |
| Výrobca (pamäte): | 2-Power |
| Frekvencia (pamäte): | 2133 MHz |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR4 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-71-G3-TCO-569M) Core Ultra 5 125H/16GB/1T SSD/16" WUXGA IPS/Win11PRO šedá NX.BQXEC.002
Na sklade
(10 ks)
€836,34 bez DPH
€1 028,70
Acer Aspire Go 14 (AG14-72P-50ZC) Core 5 120U/16GB/512GB SSD/14" WUXGA/ESHELL/stříbrná NX.JSUEC.00D
Vypredané
€541,54 bez DPH
€666,09
HP Elite 8 G1i 13inch U5-225U WUXGA 400 5MP IR, 32GB, 1TB CRI, WiFi7, BT, FpS, backlit keyb, Win 11 Pro, 3y onsite, 12TO D01GWET-BCM
Na sklade
(2 ks)
€1 338,29 bez DPH
€1 646,10
Acer Swift X (SFX14-73G-990T) Core Ultra 9 285H/32GB/1TB SSD/14,5" 2880x1800/Win11 Home/šedá NX.J81EC.001
Na sklade
(4 ks)
€1 904,39 bez DPH
€2 342,40
Acer Aspire 15/A15-61M-R59C/R5-8640HS/15,6''/FHD/16GB/512GB/AMD int/bez OS/Gray/2R NX.JDHEC.002
Na sklade
(5 ks)
€526,75 bez DPH
€647,90
Podobné produkty
Transcend paměť 4GB SODIMM DDR4 2666 1Rx16 CL19 TS512MSH64V6D
Na sklade
(1 ks)
€87,80 bez DPH
€107,99
DDR 4 8 GB 3200MHz . SODIMM CL20 ..... Kingston FURY Impact KF432S20IB-8
Na sklade
(13 ks)
€64,74 bez DPH
€79,63
Kingston/SO-DIMM DDR4/8GB/3200MHz/CL22/1x8GB KCP432SS8-8
Na sklade
(47 ks)
€88,37 bez DPH
€108,70
Adata/SO-DIMM DDR5/8/5600MHz/CL46/1x8GB AD5S56008G-S ADATA
Na sklade
(20 ks)
€105,61 bez DPH
€129,90
CRUCIAL SODIMM DDR5 16GB 5600MHz CL46 CT16G56C46S5 Crucial
Na sklade
(20 ks)
€178,62 bez DPH
€219,70
DDR 5 16 GB 5600MHz . SODIMM CL46, ....... Kingston 1.1V KVR56S46BS8-16
Na sklade
(22 ks)
€201,46 bez DPH
€247,80
Patriot/SO-DIMM DDR4/16GB/2666MHz/CL19/1x16GB PSD416G266681S
Na sklade
(1 ks)
€157,80 bez DPH
€194,09
