Paměť Patriot Signature Line poskytuje kvalitu, spolehlivost a výkon očekávaný pro dnešní běžné potřeby počítačů. Model: PATRIOT Signature Line DDR4 (PSD416G266681S) Typ paměti: DDR4 SODIMM Kapacita paměti: 16 GB Frekvence paměti: 2666 MHz Časování: CL 19 Korekce chyb (ECC): Ne Napětí: 1,2 V Rozměry: 3 x 69 x 30 mm Hmotnost: 9,5 g Počet modulů v balení: 1
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre NB |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 814914027448 |
| CAS latency: | CL10 - CL19 |
| Farba chladiča: | Bez chladiča |
| Frekvencia modulu: | 2666 MHz |
| Chladenie RAM: | Bez chladenia |
| Typ pamäťového modulu: | SO-DIMM DDR4 |
| Systém: | Notebook |
| Kapacita paměti (GB): | 16 |
| Počet modulov v balení: | 1x16GB |
| RGB podsvietenie: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Acer NUC/Veriton N1502G-13U5U BAREBONE/Mini/5-120U/Bez RAM/Intel int/bez OS/1R DT.R6BEC.004
Na sklade
(20 ks)
€344,15 bez DPH
€423,30
Gigabyte BRIX/GB-BNIP-N200 (rev. 1.0)/Mini/N200/bez RAM/UHD Xe/bez OS/3R
Na sklade
(10 ks)
€196,50 bez DPH
€241,70
Gigabyte BRIX/GB-BNi3-N305 (rev. 1.0)/Mini/i3-N305/bez RAM/UHD Xe/bez OS/3R GB-BNI3-N305
Na sklade
(2 ks)
€264,63 bez DPH
€325,49
Gigabyte Brix/GB-BRi7H-1355/Tiny/i7-1355U/bez RAM/Iris Xe/bez OS/3R
Na sklade
(6 ks)
€452,28 bez DPH
€556,30
Gigabyte Brix/GB-BRi5H-1335/Tiny/i5-1335U/bez RAM/Iris Xe/bez OS/3R
Na sklade
(1 ks)
€331,95 bez DPH
€408,30
Gigabyte Brix/GB-BRi3H-1315/Tiny/i3-1315U/bez RAM/UHD/bez OS/3R
Na sklade
(20 ks)
€272,36 bez DPH
€335
ASUS ExpertCenter/PN43-BBN200MD/Mini/N200/bez RAM/UHD Xe/bez OS/3R 90MR0172-M00040 Asus
Na sklade
(1 ks)
€228,05 bez DPH
€280,50
Lenovo TP X9-15 G1, Ultra 7 258V, 15.3˝ 2880 x 1800/Touch, UMA, 32GB, SSD 1TB, W11Pro, 500N, lesklý, 3y PS 21Q60069CK
Na sklade
(2 ks)
€1 877,56 bez DPH
€2 309,40
Podobné produkty
Kingston/SO-DIMM DDR4/4GB/3200MHz/CL22/1x4GB KVR32S22S6-4
Na sklade
(17 ks)
€35,94 bez DPH
€44,21
Transcend paměť 4GB SODIMM DDR4 2666 1Rx16 CL19 TS512MSH64V6D
Na sklade
(1 ks)
€88,54 bez DPH
€108,90
Crucial/CSODIMM DDR5/24/6400MHz/CL52/1x24GB CT24G64C52CS5
Na sklade
(9 ks)
€186,67 bez DPH
€229,60
Kingston/SO-DIMM DDR3/4GB/1600MHz/CL11/1x4GB KVR16S11S8-4
Na sklade
(4 ks)
€23,42 bez DPH
€28,81
