Acer TravelMate P2 16/TMP216-51-G2-TCO-58DU/5-120U/16''/WUXGA/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P/Gray/2R NX.B6MEC.004
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-58DU) * Acer Dust Defender * TravelMate Sense App * certifikace TCO 9.0 * armádní standard MIL-STD 810H Operační systém: Windows 11 Professional 64 Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache) Paměť: 8GB DDR5 5200MT/s Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 (2/1) Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD + HDD upgrade kit) Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antireflexní Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU Audio: DTS® Audio, 2x stereo reproduktor, 2x mikrofon Web kamera: HD TNR (720p) Polohovací zařízení: TouchPad Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ano Čtečka čipových karet: ano Síť: GbE Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2) Konektory USB: * 2x USB typ-C (USB4® 40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in port 20V, 65W s podporou nabíjení) * 2x USB 3.2 Gen1 Další konektory: * 1x RJ-45 * 1x HDMI 2.0 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington TPM 2.0: ano Baterie: 53Wh Li-ion, 3 články Výdrž baterie: až 12h (MobileMark® 2025) Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50% Barva: šedá (Steel Gray) Rozměry: 359,3x261,07x19,95/22,95mm Hmotnost: 1,74kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.88 kg |
| EAN: | 4711474006721 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer TravelMate P2 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,74 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 261,07 |
| Šírka (mm): | 359,3 |
| Hĺbka (mm): | 22,95 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Presný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N923040298 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
