ASUS ExpertBook BM1/BM1403CDA/R5-7535U/14''/FHD/16GB/512GB SSD/AMD int/bez OS/Gray/2R BM1403CDA-S60260 Asus
ASUS ExpertBook BM1 (BM1403) * armádní standard MIL-STD 810H * klávesa Copilot Operační systém: ne Procesor: AMD Ryzen 5 7535U (6 jader, 12 vláken, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache) Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): 2x slot DDR5 SO-DIMM (2/1) Maximální velikost: 64GB Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka čipových karet: ne Displej: 14'' FHD (1920x1080) 16:9, antireflexní, LED, 300 nitů, 45% NTSC Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M Audio: zvuk od značky Dirac, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon Web kamera: ano Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Síť: GbE Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3) Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 1 typ A * 2x USB 3.2 Gen 2 typ C podpora DP/PD Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x RJ45 Gigabit Ethernet * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion Napájení: 65W AC, USB-C Správa zabezpečení: ochrana a zabezpečení HDD heslem uživatele, ochrana heslem uživatele při zavádění systému BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, uživatelské heslo pro nastavení BIOSu, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), snímač otisků prstu integrovaný s touchpadem, Kensington Nano Security Slot™, Microsoft Pluton Security Processor Barva: šedá (Gentle Grey) Materiál: plast Rozměry: 324,5x214,4x19,7mm Hmotnost: cca 1,4kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-bm1-bm1403/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží. Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.59 kg |
| EAN: | 4711387773062 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS ExpertBook BM1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,4 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 214,4 |
| Šírka (mm): | 324,5 |
| Hĺbka (mm): | 19,7 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-7535U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,55 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
