DELL Pro 14 PC14250 Core 7 150U/16GB/512GB SSD/14" IPS FHD+/IR Cam & Mic/W11P/3Y ProSpt/šedá HVFX4 Dell
Technické parametry * Procesor: Intel Core 7 150U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,8/5,4 GHz, E-core 1,2/4,0 GHz, 12 MB cache) * Paměť: 16 GB: 1x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors) * Operační systém: Windows 11 Pro * Kapacita disku: 512 GB SSD * Displej: 14'', Non-Touch, FHD+, 300 nitů, 45% NTSC, Anti-Glare * Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 96EU * Webkamera: FHD HDR + IR kamera, rozpoznávání obličeje, TNR, krytka kamery, mikrofon * Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 bezdrátová karta * Baterie a napájení: 3článková, 55Wh, možnost nabíjení ExpressCharge™, možnost nabíjení ExpressCharge™ Boost, Adaptér 65 W (USB-C) * Barva: Černá (Magnetite) Výbava a příslušenství * Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská * Smart Card Reader s NFC: ne * Čtečka otisku prstu: Ano * Thunderbolt 4: Ano * vPro: ne * Ethernetový port RJ-45: Ano * WWAN: Ne Konektivita *1x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort 2.1 v alternativním režimu / USB Type-C / USB4 / Power Delivery 3.1 *1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s technologií PowerShare *1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) *1x Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) typu C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu/Power Delivery *1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x Port pro napájecí adaptér *1x Univerzální zvukový port *1x port HDMI 2.1 TMDS *1x slot pro klínový bezpečnostní zámek Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 18,89 - 20,37 mm, Šířka: 313,70 mm, Hloubka: 225,30 mm * Hmotnost: cca 1,35 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 5397184939840 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 1 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,35 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,8 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Výška (mm): | 20,37 |
| Šírka (mm): | 313,70 |
| Hĺbka (mm): | 225,30 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | 7-150U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030068 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
