GIGABYTE case GB-C201PI, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, bílá Gigabyte
GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE * Optimalizovaný design proudění vzduchu * Boční panel z tvrzeného skla plné velikosti * Dva porty USB 3.0 na předním I/O * Podpora radiátorů až do 360 mm * Odnímatelné prachové filtry * Součástí balení jsou 3 ARGB ventilátory Typ: Mid Tower Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX Počet rozšiřujících slotů: 5 Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5“ * 1x + 2x (místo 3,5'' disku) 2,5'' Externí porty: * 2x USB 3.0 * 1x Audio vstup a výstup (podporuje HD Audio) Podpora pro přídavné chlazení * horní: chladič max 360mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * boční: chladič max 240mm, ventilátor 2x 120mm * zadní: chladič max 140mm, ventilátor 1x 120mm/1x 140mm * kryt zdroje: ventilátor 3x 120mm Předinstalované ventilátory * boční: 2x 120mm (ARGB) * zadní: 1x 120mm (ARGB) Maximální výška chladiče CPU: 190mm Maximální délka PSU: 250mm Maximální délka GPU: 410mm RGB osvětlení: Ano (podpora RGB Fusion) Typ zdroje: ATX Prachové filtry: nahoře, dole, na boku Materiál: ocel, plast, sklo Barva: bílá Rozměry: 431*242*430mm Hmotnost: cca 6,45kg Odkaz na stránku výrobce: https://www.gigabyte.com/PC-Case/GB-C201PI#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8.57 kg |
| EAN: | 4719331555849 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 242 |
| Výška skrine (mm): | 431 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 430 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 9 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 410 |
| Farba: | Bílá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
