WD RED PLUS NAS WD101EFBX 10TB SATAIII/600 256MB cache, 215MB/s CMR WD120EFGX Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 718037906218 |
| Použitie diskov: | pre NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 12000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
| Chladič disku: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
QNAP TS-h973AX-8G (Ryzen 2,2GHz, ZFS, 8GB RAM, 5x 3,5'' + 4x 2,5'' SATA/2x U.2, 2x 2,5GbE, 1x 10GbE)
Na sklade
(2 ks)
€1 223,98 bez DPH
€1 505,50
QNAP TVS-675-8G (8core 2,5GHz / 8GB RAM / 6xSATA / 2xM.2 NVMe slot / 2xPCIe / 2x2,5GbE / 1x HDMI 4K)
Na sklade
(2 ks)
€1 277,15 bez DPH
€1 570,89
QNAP TVS-h674-i3-16G (4core 4,3GHz, ZFS, 16GB RAM, 6x SATA, 2x M.2 NVMe, 2x PCIe, 2x 2,5GbE, HDMI)
Na sklade
(3 ks)
€2 022,03 bez DPH
€2 487,10
QNAP TVS-h474-PT-8G (2core 3,7 GHz, ZFS, 8 GB RAM, 4x SATA, 2x M.2 NVMe, 2x PCIe, 2x 2,5GbE, 1x HDMI)
Na sklade
(2 ks)
€1 490 bez DPH
€1 832,70
QNAP HS-264-8G (4core 2,9GHz, 8GB RAM, 2x SATA, 2x 2,5GbE, 2x HDMI 4K, 2x USB, tichý)
Na sklade
(1 ks)
€745,28 bez DPH
€916,69
QNAP TS-632X-4G (4core 2GHz, 4GB RAM, 6x SATA, 1x PCIe slot, 2x 2,5GbE, 2x 10GbE SFP+, 2x USB 3.2)
Na sklade
(2 ks)
€798,46 bez DPH
€982,11
QNAP TS-1655-8G (8core 2,8 GHz, 8 GB RAM, 12 x 3,5 ''+4 x 2,5'' SATA, 2 x M.2 NVM slot, 2 x 2,5 GbE, 3 x PCIe)
Na sklade
(1 ks)
€2 128,46 bez DPH
€2 618,01
QNAP TS-855X-8G (8core 2,8GHz, 8GB RAM, 6x 3,5'' +2x 2,5'', 2x M.2 NVMe, 2x PCIe, 1x 10GbE, 2x 2,5GbE)
Na sklade
(1 ks)
€1 649,67 bez DPH
€2 029,09
QNAP TS-i410X-8G (priemyselný NAS, 4core 3,0 GHz, 8GB RAM, 4x2,5'' SATA, 2x10GbE, 4xUSB 3.2, 1x HDMI)
Na sklade
(2 ks)
€1 277,24 bez DPH
€1 571,01
Podobné produkty
HDD 16TB Seagate IronWolf Pro 256GB SATAIII 7200rp ST16000NT001
Na sklade
(14 ks)
€483,01 bez DPH
€594,10
Synology HAT5300/16TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R HAT5300-16T
Na sklade
(20 ks)
€806,18 bez DPH
€991,60
