WD Gold/18 TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R WD181KRYZ Western Digital
Značka: Western Digital
WD GOLD WD181KRYZ 18TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):512
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| Použitie diskov: | Pro Servery |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 18000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Chladič disku: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Transcend StoreJet 25CK3 externí rámeček pro 2.5" HDD/SSD, SATA III, USB 3.0, gumové pouzdro, šedý TS0GSJ25CK3
Na sklade
(10 ks)
€13 bez DPH
€15,99
ASUS ROG STRIX ARION LITE SSD NVME AURA case, USB-C 3.2, M.2 NVMe SSD kovový box, dĺžka 30-80 mm, AURA RGB 90DD02H0-M09010 Asus
Na sklade
(8 ks)
€37,44 bez DPH
€46,05
AKASA USB 3.1 Gen 2 ext. slim rámček pre M.2 SSD AK-ENU3M2-03 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€33,53 bez DPH
€41,24
GEMBIRD externí kryt, pro 2,5'' SATA, černá, hliník EE2-U2S-5 Gembird
Na sklade
(15 ks)
€6,57 bez DPH
€8,08
AXAGON EEM2-20GD, USB-C 20Gbps externý box pre dva M.2 NVMe SSD s funkciou klonovania Axagon
Na sklade
(2 ks)
€86,02 bez DPH
€105,80
AXAGON RHD-435, kovový rámeček pro 4x 2.5'' nebo 2x 2.5'' HDD/SSD a 1x 3.5'' HDD do 5.25'' pozice Axagon
Na sklade
(5 ks)
€4,32 bez DPH
€5,31
Delock 3.5” USB 3.2 Gen 1 přední panel 1 x USB Type-C™ + 2 x USB Typu-A + SD a slot Micro SD 64058 DeLock
Na sklade
(2 ks)
€27,08 bez DPH
€33,31
Podobné produkty
WD PURPLE PRO WD221PURP 22TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 265MB/s, CMR Western Digital
Na sklade
(1 ks)
€721,22 bez DPH
€887,10
WD BLUE WD20EZBX 2TB SATA/600 256MB cache 7200 otáčok za minútu 215 MB/s SMR Western Digital
Vypredané
€103,09 bez DPH
€126,80
Synology HAT3300/6TB/HDD/3.5''/SATA/5400 RPM/3R HAT3300-6T
Na sklade
(20 ks)
€288,29 bez DPH
€354,60
WD RED PLUS NAS WD20EFZX 2TB SATA/600 128MB cache 175 MB/s CMR WD20EFPX Western Digital
Na sklade
(1 ks)
€191,54 bez DPH
€235,59
