HP NTB EliteBook 6 G2a 14" R7 Pro-250 WUXGA 300FHD,16GB,512GB,WiFi7,BT,FpS,bckl kbd,bez adapteru, Win11Pro, 3y onsite DG8J8ET-BCM
HP NTB EliteBook 6 G2a 14" R7 Pro-250 WUXGA 300FHD,16GB,512GB,WiFi7,BT,FpS,bckl kbd,bez adapteru, Win11Pro, 3y onsite DG8J8ET-BCM
Zmeňte definíciu pracovného dňa na cestách so 14-palcovým počítačom HP EliteBook G2a s umelou inteligenciou, ktorý ponúka dlhú výdrž batérie, ochranu podnikovej úrovne[4], jednoduchú správu a globálne skladové jednotky – to všetko v odolnom šasi s možnosťou servisu, ktoré zjednodušuje nasadenie zariadení.
Zmeňte definíciu pracovného dňa na cestách so 14-palcovým počítačom HP EliteBook G2a s umelou inteligenciou, ktorý ponúka dlhú výdrž batérie, ochranu podnikovej úrovne[4], jednoduchú správu a globálne skladové jednotky – to všetko v odolnom šasi s možnosťou servisu, ktoré zjednodušuje nasadenie zariadení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.87 kg |
| EAN: | 826581084006 |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Displej - povrchová úprava: | Matný |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | AMD Radeon 780M |
| Hmotnosť notebooku: | nižšia ako 1.5 kg |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Max. výdrž batérie: | 16 hod. |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 0 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB: | 4 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2, 0 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Procesor - počet jadier: | 8 |
| Procesor - typ: | AMD R7 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ batérie notebooku: | Li-Pol |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ne |
| Výkon CPU PassMark: | 21487 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.3 |
| TDP: | 28 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Disk - typ: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, LAN, USB Type-C |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Kapacita batérie (mAh): | 0 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
