HP NTB EliteBook 8 G1i 14i U5-225H WUXGA 400 5MP IR, 1x16GB, 512GB, WiFi7, BT, FpS, backlit keyb, Win11Pro, 3y onsite AD4S0ET-BCM
HP EliteBook 8 G1i 14'' * certifikace TCO Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra 5 225H (14 jader - 4P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 1,7/4,9 GHz, E-core 1,3/4,3 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (13 TOPS) Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/1) Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 35,6cm (14”) IPS s rozlišením WUXGA (1920x1200), antireflexní úpravou, 400 nity a 100% sRGB Grafická karta: Intel Arc 130T Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory se samostatnými zesilovači, integrované mikrofony Web kamera: 5Mpx infračervená s AI Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Čtečka čipových karet: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 a Bluetooth® 5.4) Porty USB: * 2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) * 1× USB-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s (napájený) * 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) Ostatní: * 1× HDMI 2.1 * 1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon * 1× slot pro bezpečnostní zámek Baterie: 3článková lithium-iontová polymerová HP s dlouhou životností, 62Wh Napájení: 65W adaptér USB-C™ Barva: ledovcově stříbrná Rozměry: 315,6×222×11,7-15,5mm Hmotnost: 1,39kg Záruka: 3 roky onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.19 kg |
| EAN: | 199251988998 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP EliteBook 8 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,39 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Výška (mm): | 222 |
| Šírka (mm): | 315,6 |
| Hĺbka (mm): | 12,4 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-225H |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
