HP Pro/290 G9/Tower/i5-12500/16GB/512GB/UHD 770/W11P/1R B70TTAT-BCM
HP PC Pro Tower 290 G9 i5-12500,16GB,512GB NVMe,klávesnice a myš, zdroj 180W gold,HDMI+VGA,Win11Pro B70TTAT-BCM
HP Pro Tower 290 pomáha optimalizovať zdroje firmy. Tento cenovo dostupný a jednoducho nastaviteľný počítač je vybavený výkonným procesorom Intel®[2], nenahraditeľnými nástrojmi a funkciami zabezpečenia pre firmy. Má škálovateľný a funkčný dizajn, ktorý bude rásť spolu s vašou firmou.
HP Pro Tower 290 pomáha optimalizovať zdroje firmy. Tento cenovo dostupný a jednoducho nastaviteľný počítač je vybavený výkonným procesorom Intel®[2], nenahraditeľnými nástrojmi a funkciami zabezpečenia pre firmy. Má škálovateľný a funkčný dizajn, ktorý bude rásť spolu s vašou firmou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 6.66 kg |
| EAN: | 199251481321 |
| Grafická karta: | Intel UHD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.x: | 4, 0 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Prevedenie PC: | Tower |
| Procesor - počet jadier: | 6 |
| Procesor - typ: | Intel Core i5 |
| Typ pamäťového modulu: | DDR |
| Typ počítača: | Kancelársky |
| Podpora AI: | Ne |
| Výkon CPU PassMark: | 19781 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3 |
| TDP: | 65 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvencia pamäte: | 3.2 GHz |
| Disk - typ: | SSD NVMe |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, VGA, USB 2.0, 3.5mm Jack, LAN |
| Počet USB 4 Type-C: | 0 |
| Výkon zdroje (W): | 180 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
