HP Pro Mini 260 G9/i3-1315U/8 GB/512 GB/Win 11 Home B70TDAT-BCM
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ i3-1315U (až 4,40 GHz, 10 MB mezipaměti, 6 jader)
Raptor Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Základní deska: Digdug
Paměť: 8 GB DDR4 3200 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek: 1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
1× 2,5" (volná, neobsahuje rámeček na disk)
Funkce systému
Grafická karta: Intel® UHD
Zvuk: Integrovaná zvuková karta
Interní reproduktor
Síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta Realtek 8852BE WiFi 6 ax (2x2) s Bluetooth 5.2
Porty a konektory: 1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
3× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
1× sériový port
Videokonektory: 1× HDMI 1.4b
1× DisplayPort 1.4a
Rozšiřující sloty: Flex IO port
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 17,7 × 17,5 × 3,4 cm
Hmotnost produktu: 1,42 kg
Provedení: Mini PC
Požadavky na napájení: Externí 65 W zdroj s účinností až 89%
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 1 rok IČ )
Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ i3-1315U (až 4,40 GHz, 10 MB mezipaměti, 6 jader)
Raptor Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Základní deska: Digdug
Paměť: 8 GB DDR4 3200 MHz (1× 8 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek: 1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
1× 2,5" (volná, neobsahuje rámeček na disk)
Funkce systému
Grafická karta: Intel® UHD
Zvuk: Integrovaná zvuková karta
Interní reproduktor
Síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta Realtek 8852BE WiFi 6 ax (2x2) s Bluetooth 5.2
Porty a konektory: 1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
3× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
1× sériový port
Videokonektory: 1× HDMI 1.4b
1× DisplayPort 1.4a
Rozšiřující sloty: Flex IO port
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 17,7 × 17,5 × 3,4 cm
Hmotnost produktu: 1,42 kg
Provedení: Mini PC
Požadavky na napájení: Externí 65 W zdroj s účinností až 89%
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 1 rok IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.67 kg |
| EAN: | 0199251188404 |
| Prevedenie (PC): | Mini PC |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| USB 3.x Type-A: | 3 |
| Počet jader procesoru (PC): | 6 |
| Podpora AI (NTB): | Nespecifikováno |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 1 rok/2 roky Carry-in |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| Zdroj W (PC): | 65 |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Výrobca (PC): | HP |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Home |
| USB 2.0: | 3 |
| Procesor (PC): | Intel Core i3 |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
