Lenovo IdeaPad Slim 3/15AMN8/R5-40/15,6''/FHD/16GB/512GB/AMD int/bez OS/Gray/2R 82XQ01AKCK
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Operační systém:ne Procesor:AMD Ryzen 5 40 (4 jader / 8 vláken, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) Paměť:integrovaná 16GB LPDDR5-5500 Pevný disk:512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe Displej:15,6'' FHD (1920x1080) IPS 300 nitů, antireflexní Grafická karta:Integrovaná AMD Radeon 610M Graphics Audio:1.5W x2 Web kamera:FHD 1080p with Privacy Shutter Polohovací zařízení:TouchPad Podsvícená klávesnice:Ano Numerická klávesnice:Ano Čtečka otisků prstů:Ne Čtečka čipových karet:Ne Čtečka paměťových karet:Ano Optická mechanika:Ne Síť:Ne Bezdrátová komunikace:Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 Porty USB: *2x USB 3.2 Gen 1 *1x USB-C® 3.2 Gen 1 (podpora přenosu dat, Power Delivery a DisplayPort™ 1.2) Další porty: , *1x HDMI® 1.4 *1x kombinovaný vstup sluchátka/mikrofon jack (3.5mm) *1x čtečka karet *1x Power connector (Round tip) Baterie:47Wh Napájení: bez adaptéru Barva:Šedá (Arctic Grey) Materiál:PC-ABS Rozměry:359,3 x 235 x 17.9 mm Hmotnost:Od 1,62kg Záruka:2 roky Stránky výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_15AMN8?M=82XQ01AKCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| EAN: | 199274425180 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,62 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,8 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 10 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 17,9 |
| Šírka (mm): | 359,3 |
| Hĺbka (mm): | 235 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | R5-40 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,3 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 47 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
