Lenovo IdeaPad Slim 3/15IPH11/U5-322/15,3''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Gray/2R 83UR0068CK
IdeaPad Slim 3 15IPH11 Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor:  ,Intel Core Ultra 5 322, 6C (2P + 4LPE)/6T, Max Turbo up to 4.4GHz, 12MB Intel Smart Cache NPU: ,46 TOPS Paměť: ,8GB Soldered DDR5-5600 + 8GB SODIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): ,2/0 Maximální velikost: ,24 Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 NVMe Sloty pevného disku: ,2x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slots Optická mechanika: ,ne Čtečka paměťových karet: ,Ano Displej: ,15,3'' 1920x1200 IPS 400nitů, Anti-reflexní, 60Hz Grafická karta:  ,Integrovaná Intel Graphics Audio: ,High Definition Audio Webkamera: ,FHD 1080p + IR with Privacy Shutter Polohovací zařízení: ,TouchPad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstu: ,Ne Pero: ,Ne Síť: ,Ne Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4 Porty: , *2x USB-A (USB 5Gbps) *1x USB-C (USB 5Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.2 *1x HDMI 1.4 *1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm) *1x SD card reader *1x Round tip power connector TPM 2.0: ,Ano Baterie: ,60Wh Napájení: ,Adaptér není soušástí balení Barva: ,Luna Grey Materiál: ,Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) Rozměry: ,343,4 x 239,5 x 16,9-17,9 mm Hmotnost: ,1,63 kg Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.17 kg |
| EAN: | 199274425340 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 24 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 15,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,63 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 239,5 |
| Šírka (mm): | 343,4 |
| Hĺbka (mm): | 17,9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-322 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 46 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
