Lenovo LOQ/15IRX10/i7-14700HX/15,6''/QHD/32GB/1TB/RTX 5060/bez OS/Gray/2R 83JE0096CK
LENOVO NTB LOQ 15IRX10 - i7-14700HX,15.6" WQHD IPS,32GB,1TSSD,HDMI,RTX 5060 8GB,BezOS,2Y CC 83JE0096CK Lenovo
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Bez OS; Typ procesora:Intel® Core i7-14700HX ; Grafický čip:NVIDIA® GeForce RTX™ 5060;Displej:15,6";Rozlíšenie:2560x1440; Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:HDMI,3.5mm Jack,USB Type-A,USB Type-C,Ethernet(LAN); Výbava:BlueTooth,Reproduktory,Kamera,Mikrofón; Hmotnosť notebooku: 2,4 kg
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Bez OS; Typ procesora:Intel® Core i7-14700HX ; Grafický čip:NVIDIA® GeForce RTX™ 5060;Displej:15,6";Rozlíšenie:2560x1440; Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:HDMI,3.5mm Jack,USB Type-A,USB Type-C,Ethernet(LAN); Výbava:BlueTooth,Reproduktory,Kamera,Mikrofón; Hmotnosť notebooku: 2,4 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.72 kg |
| EAN: | 198158688758 |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) 16:9 |
| Grafická karta: | NVIDIA RTX 5060 |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:9 |
| Operačný systém: | bez OS |
| Procesor - typ: | Intel Core i7 |
| Spôsob použitia: | Herné |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
