Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 G2 Copilot+ PC Ultra 5 325/16GB/512GB SSD/14" WUXGA IPS Touch/3Y Premier/Win11 Pro/černá 21YY002YCK
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,5 GHz, 12 MB Intel® Smart Cache
AI PC Kategorie : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 16 GB LPDDR5X-7467 (připájená)
Paměťové sloty : Paměť je připájena k základní desce, bez slotů, dual-channel
Maximální paměť : 16 GB, neupgradovatelná
Úložiště : 512 GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2 TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : Není
Audio čip : SoundWire®, kodek Realtek® ALC3346
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0 MP + IR samostatná s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision na ISP
Baterie : 58 Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920×1200) IPS, 500 nitů, antireflexní / anti-smudge, 100 % sRGB, 60 Hz, Low Power, dotykový
Dotyková obrazovka : OGS, 10bodový multitouch
Poměr obrazovky k tělu : 85 %
Pero : Lenovo® Garaged Pen
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (Š x H x V) : 313 x 224 x 12,06 / 17,84 mm (přední / zadní), max. 20,43 mm
Váha : Od 1,35 kg
Barva : Černá
Materiál : Hořčík (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Žádný
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost upgradu na 4G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : Bez integrovaného Ethernetu
NFC : Není
Standardní porty
3x Thunderbolt™ 4, s USB PD 15–65W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor sluchátek / mikrofonu (3,5 mm)
Volitelné porty : 1x slot pro Nano-SIM kartu
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení (hardware + software + dodavatelský řetězec)
Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™ (2,5 x 6 mm)
Smart Card čtečka : Není
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Detekce přítomnosti uživatele pomocí ISP (Computer Vision)
Krytka kamery
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Systémová správa : Non-vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support + CO2 Offset Service 200kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generace 10
Mil-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,5 GHz, 12 MB Intel® Smart Cache
AI PC Kategorie : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 16 GB LPDDR5X-7467 (připájená)
Paměťové sloty : Paměť je připájena k základní desce, bez slotů, dual-channel
Maximální paměť : 16 GB, neupgradovatelná
Úložiště : 512 GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2 TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : Není
Audio čip : SoundWire®, kodek Realtek® ALC3346
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0 MP + IR samostatná s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision na ISP
Baterie : 58 Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920×1200) IPS, 500 nitů, antireflexní / anti-smudge, 100 % sRGB, 60 Hz, Low Power, dotykový
Dotyková obrazovka : OGS, 10bodový multitouch
Poměr obrazovky k tělu : 85 %
Pero : Lenovo® Garaged Pen
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (Š x H x V) : 313 x 224 x 12,06 / 17,84 mm (přední / zadní), max. 20,43 mm
Váha : Od 1,35 kg
Barva : Černá
Materiál : Hořčík (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Žádný
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost upgradu na 4G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : Bez integrovaného Ethernetu
NFC : Není
Standardní porty
3x Thunderbolt™ 4, s USB PD 15–65W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor sluchátek / mikrofonu (3,5 mm)
Volitelné porty : 1x slot pro Nano-SIM kartu
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení (hardware + software + dodavatelský řetězec)
Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™ (2,5 x 6 mm)
Smart Card čtečka : Není
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Detekce přítomnosti uživatele pomocí ISP (Computer Vision)
Krytka kamery
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Systémová správa : Non-vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support + CO2 Offset Service 200kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generace 10
Mil-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 0199276309051 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Klávesnica - numerická: | Nie |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Thunderbolt: | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| USB-C: | Ano |
| Provedení (NTB): | 2v1 |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad+trackpoint |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 5 325 |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
