Pevný disk SEAGATE IRONWOLF (NAS) 8 TB SATAIII/600, 7200 otáčok za minútu, 256 MB vyrovnávacia pamäť ST8000VN004 Seagate
IronWolf™ je navržen pro všechny NAS. Zvykněte si na houževnatý, pohotový a škálovatelný výkon 24x7, který zvládne prostředí s více disky v celé řadě kapacit. Model: Seagate IronWolf Kapacita: 8TB Typ disku: HDD Rozhraní: SATA Přenosová rychlost: 6Gb/s Počet otáček: 7200rpm Vyrovnávací paměť: 256MB Napájení: *Spouštěcí proud 1.8 V *Typicky (12V, A) Provozní teplota: 5°C-70°C Rozměry [V x D x Š): 26.11mm x 101.85mm x 146.99mm Hmotnost: 722g Záruka výrobce: 3 roky Další vlastnosti: *NAS *Senzor rotační vibrace (RV) *Bez halogenů *Dual-Plane Balance *Kontrola zotavení (Error Recovery Control) Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce ''Odkazy''
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 8719706009812 |
| Buffer HDD (MB): | 256 MB |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | 7 200 |
| Prevedenie: | Interní |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Nie |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie mini PCI-e: | Nie |
| Rozhranie SAS: | Nie |
| Rozhranie PCI-e: | Nie |
| Rozhranie Thunderbolt: | Nie |
| Rozhranie M.2 SATA: | Nie |
| Kapacita disku: | 8TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Nie |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Dátové úložisko NAS |
| Obsahuje chladič: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
