Seagate BarraCuda/1TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/Stříbrná/2R ST1000DM014
Typ úložiště: HDD 3,5'', interní Kapacita: 1 TB Form Factor: SATA 6 Gb/s Rozhraní: Serial ATA Počet otáček: 7200 rpm Velikost: 14,71 x 10,16 x 2,01 cm Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce ''Odkazy''
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | ST1000DM014 |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | 7 200 |
| Prevedenie: | Interní |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelový rad: | Seagate BarraCuda |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
