Seagate Exos/18 TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R ST18000NM000J
SEAGATE HDD 18TB EXOS X18, 3.5", SATAIII, 512e, 7200 RPM, Cache 256MB ST18000NM000J Seagate
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):256
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Použitie diskov: | Pro Servery |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 18000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
