Seagate IronWolf/10 TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/3R ST10000VN000
Model: Seagate IronWolf Provedení: 3,5” HDD Kapacita: 10 TB Rozhraní: SATA III 6Gb/s Rychlost otáček: 7200 rpm Buffer u HDD (MB): 256 MB Rozměry: 101.85 x 26.11 x 146.99 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 720g Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce ''Odkazy''
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | 7 200 |
| Prevedenie: | Interní |
| Buffer pri HDD (MB): | 256 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelový rad: | Seagate IronWolf |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 10TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Datová uložiště NAS |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Nevztahuje se |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
