WD GOLD WD201KRYZ 20TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise WD202KRYZ Western Digital
Značka: Western Digital
WD GOLD WD201KRYZ 20TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise WD202KRYZ Western Digital
Značka: Western Digital
WD GOLD WD201KRYZ 20TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise WD202KRYZ Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 718037896663 |
| Použitie diskov: | Pro Servery |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 20000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
GEMBIRD EE2-U3S9-6 Box pro HDD/SSD 2,5" SATA – USB 3.0, 9,5 mm, průhledný plast Gembird
Na sklade
(2 ks)
€7,76 bez DPH
€9,54
Transcend StoreJet 25CK3 externí rámeček pro 2.5" HDD/SSD, SATA III, USB 3.0, gumové pouzdro, šedý TS0GSJ25CK3
Na sklade
(9 ks)
€13,03 bez DPH
€16,03
AKASA chladič SSD Gecko Pro LX, Active Cooling for M.2 NVMe PCIe 5.0 A-M2HS04-BK Akasa
Na sklade
(20 ks)
€12,81 bez DPH
€15,76
i-tec MYSAFE Easy 2,5'' USB 3.0 White MYSAFEU314 I-Tec
Na sklade
(3 ks)
€7,71 bez DPH
€9,48
AXAGON EEM2-SC, USB-C 10Gbps externý box pre M.2 NVMe SSD, bezskrutkový, rebrovaný hliník Axagon
Na sklade
(4 ks)
€14,05 bez DPH
€17,28
Externý box GEMBIRD pre 2.5" zariadenie, USB 3.0, SATA, červená EE2-U3S-2-R Gembird
Na sklade
(2 ks)
€6,58 bez DPH
€8,09
ASUS TUF GAMING A2 SSD NVME case, USB3.2 Gen 2X1, M.2 NVMe SSD kovový box, černá 90DD02X0-M09000 Asus
Na sklade
(7 ks)
€42,02 bez DPH
€51,68
AKASA HDD box Lokstor M21, 2x 2.5" SATA HDD/SSD do 3.vnútorná poloha 5", čierna AK-IEN-03 Akasa
Na sklade
(20 ks)
€38,77 bez DPH
€47,69
Podobné produkty
HDD 4TB WD40EFZZ Red Plus 256MB SATAIII 5400rpm Western Digital
Na sklade
(23 ks)
€208,62 bez DPH
€256,60
Synology™ 3.5” SATA HDD HAT5310-16T 16TB
Na sklade
(20 ks)
€853,74 bez DPH
€1 050,10
Dell HDD 12TB 7.2K SATA 12Gb 3.5'' HotPlug 401-ABHY
Na sklade
(3 ks)
€991,87 bez DPH
€1 220
WD PURPLE PRO WD8001PURP 8TB SATA/600 256MB cache, 245 MB/s, CMR WD8002PURP Western Digital
Na sklade
(36 ks)
€322,52 bez DPH
€396,70
