WD GOLD WD201KRYZ 20TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise WD203KRYZ Western Digital
Přizpůsobte si složení svých firemních úložišť podle konkrétních potřeb pomocí kompletního portfolia pevných disků WD Gold podnikové třídy v kapacitách od 1 do 22 TB a s technologií OptiNAND u kapacit 20 a 22 TB. Tato velmi spolehlivá řešení do náročných prostředí úložišť poskytují až 2,5 milionu hodin MTBF3, technologii ochrany proti vibracím a nízkou spotřebu díky technologii HelioSeal (u kapacit 12 TB a vyšších). Pevné disky WD Gold pro rozhraní SATA jsou navržené přímo pro použití v datových centrech a úložných systémech podnikové třídy. Přinášejí tedy špičkový výkon, který lze od pevných disků společnosti Western Digital očekávat.
Model a provedení
Modelová řada WD Gold Enterprise
Vhodný pro: Datová uložiště NAS
Typ úložiště HDD
Provedení disku Interní
Rozměr disku 3.5"
Výkon a kapacita
Kapacita přesná (GB) 20TB
Otáčky (rpm) 7 200
Buffer u HDD (MB) 512
Záruka (let) 5
Model a provedení
Modelová řada WD Gold Enterprise
Vhodný pro: Datová uložiště NAS
Typ úložiště HDD
Provedení disku Interní
Rozměr disku 3.5"
Výkon a kapacita
Kapacita přesná (GB) 20TB
Otáčky (rpm) 7 200
Buffer u HDD (MB) 512
Záruka (let) 5
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 718037904665 |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Rozmer (pevné disky): | 3,5" |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Kapacita (pevné disky): | 20 TB |
| Otáčky (pevné disky): | 7 200 ot/min |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
