Akcie a zľavy

Najpredávanejšie

32GB Kingston USB 3.2 (gen 1) DT Exodia bílá DTX-32GB
 
€3,90
(€3,25 bez DPH)
T-FORCE SSD 2.5" 256GB VULCAN Z SATA (520/450 MB/s)
T-FORCE SSD 2.5" 256GB VULCAN Z SATA (520/450 MB/s)
Na sklade (2 ks)
Kód: T253TZ256G0C101
 
€31,61
(€26,34 bez DPH)
Samsung Micro SDHC karta 64GB EVO Plus + SD adaptér
Samsung Micro SDHC karta 64GB EVO Plus + SD adaptér
Na sklade (100 ks)
Kód: MB-MC64KA/EU
 
€8,28
(€6,90 bez DPH)
263 položiek celkom
Esperanza Papierové pošetky na CD | 100 ks, biele 5039 - 5905784766126
Akcia
€0,12 bez DPH
€0,14

Esperanza Papierové pošetky na CD

Kód: 5039 - 5905784766126
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko, Cat5E
Akcia
€0,18 bez DPH
€0,22
Konektor pre štrukturovanú kabeláž - typ vodiča lanko Cat.5 do 100MHz - prenosová rýchlosť 100Mbps

Pre káble typu lanko. Balenie 100 kusov.
Kód: P8-007-50
Kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - šedá
Akcia Predajňa ZV
€0,24 bez DPH
€0,29
Kód: SR-001-6.0-GY
OXnet netienený konektor UTP RJ45-8p8c,50µ" Au, drôt, Cat5
Akcia
€0,24 bez DPH
€0,29
Kód: NTW-OXRUA0045
DATACOM Konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko 10ks 4161
Akcia
€0,30 bez DPH
€0,36
Kód: 4161
Gp baterie GP SUPER ALKALINE BATTERY AAA (LR03) - 20KS 1013100210
Akcia
€0,30 bez DPH
€0,36
Kód: 1013100210
Netrack GoldMax 50u konektor RJ45 8p8c, UTP drôt, kat. 5e (100 ks), žltý 105-51YGM
Akcia
€0,30 bez DPH
€0,36

Netrack GoldMax - Síťový konektor - RJ-45 (M) - UTP - CAT 5e - transparentní žlutá (balení 100)

Kód: 105-51YGM
Solarix konektor 8p8c CAT5e neskládaný, TIENENÝ, pre drôt, 100ks KRJS45/5SLD-100
Akcia
€0,30 bez DPH
€0,36

Modulárny konektor 8p8c CAT5E Nezoradené, tienený, pre drôt KRJS45 / 5SLD

Kód: KRJS45/5SLD-100
Solarix Modulárny konektor 8p8c CAT5e neskládaný, netienený, pre lanko KRJ45/5
Akcia
€0,30 bez DPH
€0,36
Kód: KRJ45/5
FTP kabel PlanetElite, Cat5E,licna, PVC, Dca, šedý, 305m
Akcia
€0,36 bez DPH
€0,43

Kábel FTP PlanetElite, Cat5E, lanko, PVC,  čierny, 305 m

Kód: KAB-FTP5E-L-PVCP
OXnet kábel FTP, Cat5E, drôt, LSOH, Eca, box
Akcia
€0,36 bez DPH
€0,43

OXNET CAT.5E F/UTP 24AWG LSOH INSTALLATION CONFORM TO ISO/IEC 11801 ED.2 & EN 50288-2-1 & IEC 60332-1-2 -Euroclass Eca

Kód: OX-SLDF5EL-305-GR
Gembird Napájecí kabel 5.25'' -> 2x5.25'' CC-PSU-1
Akcia
€0,42 bez DPH
€0,50
Kód: CC-PSU-1
Gp baterie GP SUPER ALKALINE BATTERY AA (LR6) - 20KS 1013200210
Akcia
€0,42 bez DPH
€0,50
Kód: 1013200210
DATACOM Konektor RJ45 STP 8p8c Cat6 drát 10ks 4136
Akcia
€0,48 bez DPH
€0,58
Kód: 4136
Lynx cs Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC SC/SC SPX-SM
Akcia
€0,48 bez DPH
€0,58
Kód: SC/SC SPX-SM
Spojka UTP konektorov RJ11
Akcia
€0,54 bez DPH
€0,65

Spojka UTP konektorov RJ11

Kód: UTPSPOJRJ11
Gp baterie Lithiová baterie GP CR2032 - 5ks 1042203215
Akcia
€0,60 bez DPH
€0,72
Kód: 1042203215
Lynx cs Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC SC/SC SPX-SM APC
Akcia
€0,66 bez DPH
€0,79
Kód: SC/SC SPX-SM APC
Netrack patch kabel cat.5e RJ45 0,5m sivý BZPAT05U5E
Akcia
€0,66 bez DPH
€0,79
  NETRACK BZPAT05U5E Netrack patch kabel cat.5e RJ45 0,5m sivý
Kód: BZPAT05U5E
Gembird Kovový montážní rám- 2,5" SSD do 3,5" MF-321
Akcia
€0,72 bez DPH
€0,86
Kód: MF-321
GP CR2025 Lithiová knoflíková baterie (2ks) 1042202512 GP Baterie
Akcia Predajňa ZV
€0,72 bez DPH
€0,86
Kód: 1042202512
ASSMANN Adaptér USB OTG mini B/M - A/F
Akcia
€0,78 bez DPH
€0,94

ASSMANN - Kabel USB - mini-USB typ B (M) do USB (F) - USB 2.0 OTG - 20 cm - lisovaný - čierny

Kód: AK-300310-002-S
DATACOM Patchkabel 1m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý 1510
Akcia Tip
€0,78 bez DPH
€0,94
Kód: 1510
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m šedá sp6utp01
Akcia
Kód: SP6UTP01
Netrack spojka RJ45-RJ45, cat. 5e UTP 106-51
Akcia
€0,84 bez DPH
€1,01
Kód: 106-51
PremiumCord Kabel USB 2.0, A-B, 2m, černý ku2ab2bk
Akcia
€0,90 bez DPH
€1,08
Kód: KU2AB2BK
PREMIUMCORD Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT5e 2m šedá sputp02
Akcia
€0,96 bez DPH
€1,15
Kód: SPUTP02
PremiumCord Napájecí kabel k HDD 5,25 Molex-2xSeri kfsa-3
Akcia
€1,02 bez DPH
€1,22
Kód: KFSA-3
DATACOM FTP drát CAT5E 100m OUTDOOR
Akcia
€1,08 bez DPH
€1,30
Kód: 50271005122
DATACOM Spojka 2 x RJ45 UTP BOX Cat5E (2*keystone) 4211
Akcia
€1,08 bez DPH
€1,30
Kód: 4211
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 3m šedá sputp03
Akcia
€1,20 bez DPH
€1,44
Kód: SPUTP03
4World Napájecí kabel k NTB 3žilový 1.8m Black OEM 05263-OEM
Akcia
€1,26 bez DPH
€1,51

4World Napájecí kabel k NTB 3žilový 1.8m Black OEM 3pinový 10A/230V Délka 1.8m Černý OEM

Kód: 05263-OEM
GEMBIRD napájecí kabel pro NTB 2pin C8, 1,8m PC-184/2
Akcia
€1,26 bez DPH
€1,51
Kód: PC-184/2
Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 5m CB-PP5-5 C-Tech
Akcia Predajňa ZV
€1,26 bez DPH
€1,51
Kód: CB-PP5-5
GEMBIRD 3,5 mm jack audio+microphone redukce, 20 cm, 2xF/M, 4pin CCA-417M
Akcia
€1,32 bez DPH
€1,58
Kód: CCA-417M
GEMBIRD 3.5 mm stereo jack 4-pin, redukce , 20 cm, 2xF/M CCA-418M
Akcia
€1,32 bez DPH
€1,58
Kód: CCA-418M
Hore
Ďalšie produkty