Lenovo V/15 G4 AMN/R3 7320U/15,6''/FHD/8GB/256GB SSD/AMD int/W11P/Black/2R 82YU00RCCK
Model: Lenovo V15 G4 AMN Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: AMD Ryzen 3 7320U (4C / 8T, 2.4 / 4.1GHz, 2MB L2 / 4MB L3) Paměť: 8GB integrováno na desce LPDDR5-4800 Pevný disk: 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Rozšiřující sloty pevného disku: ne Optická mechanika: ne Displej: 15.6'' FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare Grafická karta: AMD Radeon 610M Graphics Polohovací zařízení: TouchPad Podsvícená klávesnice: ne Numerická klávesnice: ano Web kamera: HD 720p s bezpečnostní clonou Čtečka otisku prstů: ne SmartCard Reader: ne Síť: 100/1000M (RJ-45) Bezdrátová komunikace: 11ac 2x2 + BT5.1 USB: *2x USB 3.2 Gen 1 *1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort 1.2) Další konektory: *1x HDMI 1.4b *1x Ethernet (RJ-45) *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Power connector Čtečka paměťových karet: ne TPM 2.0: ano Baterie: 38 Wh Napájení: 65W Round Tip (3-pin) Barva: Business Black Materiál: plast Rozměry: 359.2 x 235.8 x 19.9 mm Hmotnost: od 1,65 kg Záruka: 2 roky Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo/Lenovo_V15_G4_AMN?M=82YU00RCCK Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.46 kg |
| EAN: | 196803675528 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD TN/TFT |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo V |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 8 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,65 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 19,9 |
| Šírka (mm): | 359,2 |
| Hĺbka (mm): | 235,8 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | R3-7320U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N923030275 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,1 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
