LYNX CS

105 položiek celkom
Lynx cs Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC SC/SC SPX-SM
Akcia
€0,48 bez DPH
€0,58
Kód: SC/SC SPX-SM
Lynx cs Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC SC/SC SPX-SM APC
Akcia
€0,66 bez DPH
€0,79
Kód: SC/SC SPX-SM APC
Patch kábel Cat5E, UTP - 0,25 m, sivý PK-UTP5E-0025-GR LYNX CS
€0,78 bez DPH
€0,94
Kód: PK-UTP5E-0025-GR
Patch kábel Cat5E, UTP - 0,3 m, sivý PK-UTP5E-003-GR LYNX CS
Novinka
€0,86 bez DPH
€1,03
Kód: PK-UTP5E-003-GR
Patch kábel Cat5E, UTP - 0,1 m, sivý PK-UTP5E-0010-GR LYNX CS
€0,88 bez DPH
€1,06
Kód: PK-UTP5E-0010-GR
Patch kábel Cat5E, UTP - 0,5 m, sivý PK-UTP5E-005-GR LYNX CS
€0,95 bez DPH
€1,14
Kód: PK-UTP5E-005-GR
Patch kábel Cat5E, UTP - 1m, sivý PK-UTP5E-010-GR LYNX CS
€1,02 bez DPH
€1,22
Kód: PK-UTP5E-010-GR
Patch kábel Cat5E, FTP - 0,5 m, sivý PK-FTP5E-005-GR LYNX CS
€1,20 bez DPH
€1,44
Kód: PK-FTP5E-005-GR
Patch kábel Cat5E, UTP - 1,5 m, sivý PK-UTP5E-015-GR LYNX CS
€1,25 bez DPH
€1,50
Kód: PK-UTP5E-015-GR
Patch kábel Cat5E, UTP, krížený - 1m, sivý PK-UTP5E-010-X-GR LYNX CS
€1,32 bez DPH
€1,58
Kód: PK-UTP5E-010-X-GR
Patch kábel Cat5E, UTP - 2 m, sivý PK-UTP5E-020-GR LYNX CS
Novinka
€1,33 bez DPH
€1,60
Kód: PK-UTP5E-020-GR
Zásuvka RJ12, 1x6p6c/2x6p6c - telefón TA2006 LYNX CS
€1,39 bez DPH
€1,67
Kód: TA2006
Patch kábel Cat5E, FTP - 1 m, sivý PK-FTP5E-010-GR LYNX CS
€1,49 bez DPH
€1,79
Kód: PK-FTP5E-010-GR
Patch kábel Cat5E, FTP - 2 m, sivý PK-FTP5E-020-GR LYNX CS
€1,52 bez DPH
€1,82
Kód: PK-FTP5E-020-GR
Keystone Cat5E, UTP, samorezný, biely KEY-UTPZ-C5E-WH-N LYNX CS
€1,57 bez DPH
€1,88
Kód: KEY-UTPZ-C5E-WH-N
Keystone Cat5E, UTP, dvojitá svorkovnica, čierna KEY-UTP-C5E-BK LYNX CS
€1,63 bez DPH
€1,96
Kód: KEY-UTP-C5E-BK
Patch kábel Cat5E, UTP - 3 m, sivý PK-UTP5E-030-GR LYNX CS
Novinka
€1,63 bez DPH
€1,96
Kód: PK-UTP5E-030-GR
Keystone Cat5E, UTP, dvojitá svorkovnica, biela KEY-UTP-C5E-WH_E LYNX CS
€1,64 bez DPH
€1,97
Kód: KEY-UTP-C5E-WH_E
Zásuvka UTP 1x RJ45 Cat5E, dvojitá svorkovnica, sadrokartón LXO-11-O LYNX CS Kód: LXO-11-O
Konektor RJ45 UTP, Cat5E, 8p8c LXE315-C5E-WH LYNX CS
€1,74 bez DPH
€2,09
Kód: LXE315-C5E-WH
Keystone Cat5E, UTP, samorezný, čierny KEY-UTPZ-C5E-BK LYNX CS
€1,83 bez DPH
€2,20
Kód: KEY-UTPZ-C5E-BK
Zásuvka bez zásuvky 2x RJ45 zapustená LXO-22-OM LYNX CS
€1,88 bez DPH
€2,26
Kód: LXO-22-OM
Keystone Cat6, UTP, dvojitá svorkovnica, čierna KEY-UTP-C6-BKV2 LYNX CS
€1,90 bez DPH
€2,28
Kód: KEY-UTP-C6-BKV2
Patch kábel Cat5E, UTP - 5 m, sivý PK-UTP5E-050-GR LYNX CS
Novinka
€1,97 bez DPH
€2,36
Kód: PK-UTP5E-050-GR
Keystone konektor Cat6, UTP, RJ45/RJ45, čierny LX8402B-C6-BK LYNX CS
€2,05 bez DPH
€2,46
Kód: LX8402B-C6-BK
Patch kábel Cat5E, FTP - 3 m, sivý PK-FTP5E-030-GR LYNX CS
€2,05 bez DPH
€2,46
Kód: PK-FTP5E-030-GR
Keystone Cat6, UTP, samorezný, biely KEY-UTP-C6-WH LYNX CS
€2,17 bez DPH
€2,60
Kód: KEY-UTP-C6-WH
Zásuvka 1x RJ45 zapustená LXO-11-OM LYNX CS
€2,23 bez DPH
€2,68
Kód: LXO-11-OM
Kotva pre samonosné optické káble DROP FFTx G.657A 2-6 mm DROP_CLAMP LYNX CS
Novinka
€2,28 bez DPH
€2,74
Kód: DROP_CLAMP
Keystone Cat6, UTP, samorezný so zámkom, biely KESW6NZIPX LYNX CS
€2,34 bez DPH
€2,81
Kód: KESW6NZIPX
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat5E, dvojitá svorkovnica, sadrokartón LXO-22-O LYNX CS
€2,34 bez DPH
€2,81
Kód: LXO-22-O
Keystone konektor Cat6, STP, RJ45/RJ45, strieborný LX8402B-C6-STP LYNX CS
€2,53 bez DPH
€3,04
Kód: LX8402B-C6-STP
STP RJ45, Cat5E, 8p8c LXE315-C5E-S-WH LYNX CS
€2,58 bez DPH
€3,10
Kód: LXE315-C5E-S-WH
Patch kábel Cat5E, UTP - 7 m, sivý PK-UTP5E-070-GR LYNX CS
€2,65 bez DPH
€3,18
Kód: PK-UTP5E-070-GR
STP Cat5E prepojovacia krabica, strieborná SB-STP-C5E-SLR LYNX CS
€2,65 bez DPH
€3,18
Kód: SB-STP-C5E-SLR
Keystone Cat5E, UTP, samorezný so zámkom, biely KESW5NZIPX LYNX CS
€2,69 bez DPH
€3,23
Kód: KESW5NZIPX
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 105 položiek celkom