SEAGATE HDD 24TB SKYHAWK AI 24TB 6GB/S SATA ST24000VE002 Seagate
Model: Seagate Skyhawk AI * trvalý provoz 24x7, servis a obnova dat (3 r.) Kapacita: 24 TB Typ disku: 3,5” HDD Rozhraní: SATA III 6Gb/s Počet otáček: Vyrovnávací paměť: 512 MB Provozní teplota: 0 – 65 C Rozměry (Š x V x H): 101,85 x 26,11 x 146,99 mm Hmotnost: 685g Záruka: 5 let Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce ''Odkazy''
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 763649181881 |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Neuvedeno |
| Prevedenie: | Interní |
| Záruka (roky): | 5 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelový rad: | Seagate SkyHawk AI |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 24TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 285 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 272 |
| Vhodný pre:: | Kamerový záznam |
| TBW - rozsah (TB): | 501 - 800 TB |
| TBW - presná (TB): | 550 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Nevztahuje se |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
