WD BLUE WD60EZAX 8TB SATA/600 256MB cache, 3.5" AF, 5400 RPM WD80EAAZ Western Digital
Model: WD Blue
Provedení: 3,5” HDD
Kapacita
8 TB
Provedení
3.5-Inch
Konektor
SATA
Rozhraní
SATA
Přenosová rychlost
up to 215MB/s
Disk Speed (RPM)
5640 RPM
Recording Technology
CMR
Cache Size
256MB
Warranty
Dvouletá omezená záruka
Provedení: 3,5” HDD
Kapacita
8 TB
Provedení
3.5-Inch
Konektor
SATA
Rozhraní
SATA
Přenosová rychlost
up to 215MB/s
Disk Speed (RPM)
5640 RPM
Recording Technology
CMR
Cache Size
256MB
Warranty
Dvouletá omezená záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 718037898346 |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Kapacita (pevné disky): | 8 TB |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Otáčky (pevné disky): | 5 400 ot/min |
| Rozmer (pevné disky): | 3,5" |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Typ (pevné disky): | HDD |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
