WD GOLD WD161KRYZ 16TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 ot. Western Digital
Značka: Western Digital
Pokořte ty nejnáročnější činnosti pomocí disku WD Gold podnikové třídy. Disk WD Gold pro rozhraní SATA byl cíleně navržen pro použití v úložných systémech a datových centrech podnikové třídy. Přináší tedy špičkový výkon, který se dá u pevných disků společnosti Western Digital® očekávat.
Model: WD Gold Enterprise
Kapacita: 16 TB
Typ disku: 3.5 HDD
Rozhraní: SATA III
Vyrovnávací paměť: 512 MB
Rozměry: 101.6x26.1x147 mm
Záruka: 5 let
Model: WD Gold Enterprise
Kapacita: 16 TB
Typ disku: 3.5 HDD
Rozhraní: SATA III
Vyrovnávací paměť: 512 MB
Rozměry: 101.6x26.1x147 mm
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 0718037872957 |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Kapacita (pevné disky): | 16 TB |
| Otáčky (pevné disky): | 7 200 ot/min |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Rozmer (pevné disky): | 3,5" |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Transcend StoreJet 25CK3 externí rámeček pro 2.5" HDD/SSD, SATA III, USB 3.0, gumové pouzdro, šedý TS0GSJ25CK3
Na sklade
(10 ks)
€13,19 bez DPH
€16,22
Predajňa ZV
AKASA - slimline SATA na SATA data a power - 40 cm AK-CB050-40 Akasa
Na sklade
(20 ks)
€5,79 bez DPH
€7,12
AKASA Lokstor M51 - 2.5'' a 3.5'' HDD rack do 5,25'' AK-IEN-01 Akasa
Na sklade
(20 ks)
€47,06 bez DPH
€57,88
AXAGON ADSA-SN, USB 3.2 Gen1 - SATA 6G, 2.5''/3.5'' HDD/SSD dokovací stanice Axagon
Na sklade
(7 ks)
€18,30 bez DPH
€22,51
AXAGON EE25-A6C, USB-C 3.2 Gen 1 - SATA 6G 2.5'' kovový RAW box, bezšroubkový Axagon
Na sklade
(25 ks)
€10,12 bez DPH
€12,45
Predajňa ZV
AXAGON EE25-SL, USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G, 2.5'' SLIDE box, bezšroubkový, černý Axagon
Na sklade
(35 ks)
€7,41 bez DPH
€9,11
Kingston bracket - redukcia 2.5'' na 3.5'' HDD SNA-BR2-35
Na sklade
(4 ks)
€6,87 bez DPH
€8,45
Podobné produkty
WD PURPLE WD42PURZ 4TB SATA/600 256MB cache, nízka hlučnosť, CMR WD43PURZ Western Digital
Na sklade
(22 ks)
€199,11 bez DPH
€244,91
Synology HAT5300/12TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R HAT5300-12T
Na sklade
(20 ks)
€669,84 bez DPH
€823,90
Dell HDD 12TB 7.2K SATA 12Gb 3.5'' HotPlug 401-ABHY
Na sklade
(1 ks)
€877,48 bez DPH
€1 079,30
WD GOLD WD261KRYZ 26TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 291MB/s, CMR, Enterprise Western Digital
Vypredané
€719,92 bez DPH
€885,50
